Vyhledávání


Diskuze

Datum: 22.06.2012

Vložil: Jarmila

Titulek: Re: První návštěvníci už jsou tady!!

To jsou skalní!!!!! :-) mělo by se jim něco věnovat :-) píseň, pivo, buřt? :-) Jako poděkování za přízeň

Datum: 20.06.2012

Vložil: dan

Titulek: Pohoda rock

chtěl bych se zeptat jak to bude s Pohodou,když čtu na odyss.webu ,že se rozpadli?

Datum: 21.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Re: Pohoda rock

Ahoj Dane, tak s Pohodou opravdu počítat nemůžeme... Škoda. Naštěstí nedošlo k úplnému "rozpadu" kapely, ale jen odešlo několik kumštýřů... Mám taky jednu dobrou zprávu. Podařilo se nám včera domluvit vystoupení kapely DERBY!!! Myslím, že to je kapela, která také do našeho festivalu zapadá!

Datum: 21.06.2012

Vložil: Stáňa

Titulek: Re: Re: Pohoda rock

Derby zapadá skvělě, těším se :) od kolika budou přesně hrát? :)

Datum: 21.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Re: Re: Re: Pohoda rock

od 20.50 do 21.30. vče je v menu Program ;-))

Datum: 22.06.2012

Vložil: Jarmila

Titulek: Re: Re: Pohoda rock

Tak ta pohoda mě teda pěkně s...e!!!! :-(

Datum: 19.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Poděkování všem - moje "sobecké" osobní

Přátelé, kamarádi, bigbíťáci!
Vám všem, kteří se zajímáte o tento festival moc děkuju. Právě s vámi bych se rád podělil o dojmy z posledních hodin. Je to fantazie!!! Už od víkendu nedělám nic jiného než odpovídám na zvídavé dotazy vás všech. Kapel i fandů! V kolik to začne, v kolik začneme hrát, v kolik máme přijet, fakt bude JimBeam, co bude za pivo, ... . 28.2.2011 jsem začal domlouvat toto setkání. Je to neuvěřitelné, ale rok a půl je pryč. Omlouvám se Davidovi Holubovi, že jsem ho do toho opět zatáhl, ale vím, že to opět bravurně zvládne!!! Je to bigbíťák srdcem i duší a můj bezvadný kamarád!!! Byl bych hrozně rád, kdyby jste se tady na festivalu, alespoň na jeden den, vrátili o pár desítek let zpět. Do doby, kdy jsme chodili po bigbítech a neměli téměř žádné starosti... Do doby, kdy jsme byli mladí... Mládí nehledám, ale strašně se mi stýská po té fantastické době, kdy jsme si byli všichni tak nějak bližší... Odyssfestem jsem si splnil svůj sen, udělat něco pro kapelu, která mě navždy "poznamenala" a kterou mám hrozně rád!!! Tenhle festival bude jeho pokračováním. Moje první zábava Bukovina Klaxon. Druhá Markýz John Prachovice kulturák. Třetí Keks parket Vinaře. Potom Třemošnice kulturák Brutus a parket Rozhovice Odyssea. Kdykoliv zavřu oči při poslouchání písniček těchto kapel, jsem zase zpět. Chtěl bych se tímhle festivalem na ten jeden den vrátit zpátky... A rád bych tento den poděkoval zúčastněným kapelám za to, že už tolik desetiletí křižují naší republiku a hrají pro nás tu NEJ muziku!!! Michal

Datum: 21.06.2012

Vložil: Šárka J.

Titulek: Re: Poděkování všem - moje "sobecké" osobní

Ahoj Míšo, držím pěstičky ať vše klapne jak má. Děkujeme, že jsi tak skvělý a děláš pro nás všechny tak úžasnou věc. Hodně sil přejeme a ještě jednou díky a sobotu se uvidíme. Šárka a Míla J.

Datum: 16.06.2012

Vložil: Radek N.

Titulek: program

Aha,z programu je vše jasné.Sorry.

Datum: 18.06.2012

Vložil: Jituš

Titulek: Re: program

Mohu se zeptat v kolik je začátek??? Díkes

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>