Vyhledávání


Diskuze

Datum: 07.03.2012

Vložil: Iva

Titulek: Poděkování

Odyssfest byl tak neuvěřitelně krásný zážitek, že se mi ze všeho tajil dech. Nejspíš jsem nikdy nic tak krásnýho nezažila. Skvělá muzika, skvělý lidičky. Těším se na letošní akci,doufám, že bude stejně úžasně úžasná:).........Stánky jsou parádní,tak jen držím palce dál..........Děkuju.

Datum: 05.03.2012

Vložil: Jirkafoto

Titulek: Nádhera

Ahoj Michale a všichni, kteří tyto stránky vytváří, je to super, jako vše co si Michal vezme do hlavy a dotáhne do dokonalosti, v součastnosti pro množství fandů všech legend, kteří se tohoto festu zúčastní. Michale nezapomeň na ten les!!!!! ;o) Čau u Vás na předFestu 30.3.
Jirka

Datum: 04.03.2012

Vložil: cege

Titulek: SUPER STRANKY

Cus BRASULE ,ted koukam na stranky tancovačky,musím rict ze jsou super ,už se nemžem června dočkat.Zdravim te i za nase Poběžovické SDH a jsme připraveni opět pomahat s chodem festivalu.HODNE ZDARU

Datum: 03.03.2012

Vložil: BACH

Titulek: manicka

Jo to bude super,tesime se s kamaradama

Datum: 03.03.2012

Vložil: Jana

Titulek: Festak 2012

A bude letadlo a ohnostroj? Tesime se, cau..............ta nablbla klavesnice nam nepise hacky a carky:-]

Datum: 03.03.2012

Vložil: Michal

Titulek: Re: Festak 2012

Když vám vykecám všechno hned teď, nebudete se mít na co těšit! Takže letadla nebudou, ohňostroj nebude, stan s výstavou nebude, kdo ví, co tady vlastně vůbec bude?!!! Minule jsem tak dlouho tajil ohňostroj, že jsem na něj sám zapomněl a byl jsem asi jediný kdo ho viděl až z videa...

Datum: 03.03.2012

Vložil: Drak

Titulek: HURÁáááá

Díky pořadatelům a kapelám za akci nejen pro nás pamětníky.Supr článek o fes´táku.

Datum: 02.03.2012

Vložil: Michal

Titulek: Start webu

Tak až to jede! Budu Vám vděčný za vaše nápady a připomínky! Michal

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7