Vyhledávání


Diskuze

Datum: 28.06.2012

Vložil: Brutus

Titulek: Něco od skupiny Brutus

V sobotu jsme byli odpoledne na festivalu bigbítové tancovačky ve Vyžicích u Heřmanova Městce. Loni se to jmenovalo Odyssfest. Slyšel jsem skupinu Keks poprvé naživo provést Proč holky pláčou, což jsem předtím znal pouze z vysílání Radia Blaník. Atmosféra byla rodinná a bezelstná. Sedmiletá dcera hlavního pořadatele Michala se teď každé ráno ptá, kdy už bude další festival, ať se táta podívá na internet, jestli už tam o tom něco není. Přehráli jsme hodinový set, naložili nástroje do dodávky a odjeli do Hradce Králové do restaurace U letců.
U letců se po chvíli zjistilo, že chybí stojany a židlička od piána, tak na otočku znovu do Vyžic. Tak to je prostě Brutus.

Datum: 28.06.2012

Vložil: Aleš

Titulek: Krásný víkend

Tak fesťáček máme za sebou. Byl úžasný. Věděli jsme, že bude, ale učinkující byli snad ještě lepší, než jsme čekali a diváci jim projevovali porozumění, i když třeba nešlo o jejich oblíbence. Všem těm 1500 lidem, kteří se 22.-24.6. motali ve Vyžicích patří můj dík za krásný víkend.
Kapely byly všechny perfektní, jednu bych ale vypíchl a to tu, kterou slyšel málokdo, neboť hrála na úplném počátku a sám jsem ji neznal. Rockband odstartoval fesťák brilantně odvedeným převzatým repertoárem , postaveným na Deep Purple a Led Zeppelin a mě docela uzemnil. Kdo jste přijel až dýl, vaše škoda. No možná by to mohl být pro Michala námět k zamyšlení, takový Revival Fest.... Co říkáte?

Datum: 29.06.2012

Vložil: Vlasta -Rockband

Titulek: Re: Krásný víkend

To jsi udělal ale ROCKBANDU velikou radost,nás angažoval Michal Kuchařík,hlavní aktér celého dění a jemu patří velký dík,posunul "pravej bigbít" zase trochu dál...zdálo se mi,že všichni lidi tam jsou jedné krve a rozumí si a taky stejnému bigbítu- z kapel,které jsem tam slyšel mám hodně dobrej pocit...ještě bych Vás chtěl znovu potkat.....

Datum: 29.06.2012

Vložil: Franta - RockBand

Titulek: Re: Re: Krásný víkend

Děkujeme, že jsme si mohli zarockovat - ti, kdo přišli později neb jsme tu velkolepou akci rozjížděli se mohou mrknout alespoň na video: https://www.youtube.com/watch?v=PT_TwwiQZYA

Datum: 27.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Pokračování ve Vyžicích

A ještě mám dvě, myslím, dobré zprávy! Hned v neděli jsme domluvili s Vaškem Běhavým na jaro 2013 Odýss ve Vyžicích a dnes jsem předběžně domluvil vystoupení PUMPY! Bude to na letos na podzim. Přesný termín dodáme!!!

Datum: 28.06.2012

Vložil: Aleš

Titulek: Re: Pokračování ve Vyžicích

Ahoj Michale,
čteš tu o festivalu i o sobě spousta krásných slovíček. Plně oprávněně. Taky ti chci poděkovat... za tu obrovskou energii, se kterou ty akce pořádáš a kterou přenášíš na všechny lidi kolem. Za empatii ke všem spolupracovníkům i učinkujícím, za organizační smysl, který je znát v každém detailu tebou pořádaných akcí, za to , že máš odpověď na každou všetečnou otázku a v neposlední řadě za tvou nezměrnou lásku k bigbítu. Poděkování patří i tvé rodince, která ti dovoluje tohle všechno pořádat. Bude mi ctí s tebou aspoň minimálně spolupracovat na dalších akcích a věřím, že jich bude ještě mraky...

Datum: 27.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Počet účastníků "zájezdu"!!

Chtěl jsem vás nechat hádat, ale teď už to nemá smysl. Už jsem to "vykecal" na facebooku. Bylo tady přes 1500 lidí!!!! SUPER!!!

Datum: 27.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Poděkování vám všem

No a je to tady. Poslední den, kdy opuštím svůj sen a vracím se do reality všedního života, je tady. Musím vám říct, že je to fakt těžký. Týden jsem byl jak v Jiříkově vidění a od zítřka zase "všední" pracovní dny... Musím vám všem poděkovat! Kapelám i vám fandům, co jste si to sem přišli užít! Jsem neuvěřitelně šťastný, že se cíl našeho festivalu vydařil! Fakt jsem se vrátil o pár desítek let zpátky!!! A doufám, že vy taky! Určitě nás má tam nahoře někdo rád, protože takový počasí se podaří jednou za pár let! Ta atmosféra byla fakt jedinečná. Nikdo neprudil, všichni byly v pohodě a nádherně "zábavově" unaveni (někteří borci i několikrát za den!), přesně tak jako za "starých" časů. Bylo mi s vámi všemi suprově! Jediné co mě mrzí, je časový skluz. Ať jsem se snažil sebe víc, tak se to furt nabalovalo... Díky tomu jsem musel kapelám v druhé půli krátit hraní a musel jsem vynechat "poděkování lidu bigbítovýmu". To mě mrzí ze všeho nejvíc! Ale třeba to někdy vyjde... Všem vám moc děkuju, že jste se zůčastnili našeho festivalu a někdy na bigbítě nashledanou! Váš Michal
PS: Teď jsem se díval z okna na tu prázdnou zahradu a pole a je mi fakt smutno...

Datum: 27.06.2012

Vložil: martas

Titulek: Re: Poděkování vám všem

prosím máš přehled o počtu lidí na" tancovačce",-... jo a ta zahrada zase rozkvete lidem bigbítovým--- jsi ten nejlepší zahradník ..........!!!!!!!!!!!!! ahoj martas

Datum: 26.06.2012

Vložil: Martina

Titulek: bylo to skvělý, těžká nostalgie

Bylo to skvělý, na Odyssee a Unisonu jsem vyrostla, je to pro mě fakt nostalgická záležitost. Když Unisono hrálo 27 českých pánů, běhal mi mráz po zádech.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>